top of page
Jill_P.jpg
Onze praktijklocaties voor uw logopedie afspraak

Praktijklocaties & contact

Logopedie Jill is een logopediepraktijk voor kinderen en volwassenen. Iedereen met een hulpvraag op het gebied van spraak, taal, stem, ademhaling en slikken kan bij ons terecht. Onze logopedisten zijn allround opgeleid en hebben daarnaast hun eigen specialisaties. Voor meer informatie over onze medewerkers, lees je hun profielen.

Je vindt Logopedie Jill in Esch, Helmond, Vinkel en Vught.

Je kunt ons bereiken van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 18.00uur. Bel of e-mail naar uw behandelend logopedist of naar 06-81815693, info@logopediejill.nl.

Bij geen gehoor, laat aub een bericht achter.

Jill_web.jpg

Jill op 't Hoog

info@logopediejill.nl

06 - 8181 5693

Marli_web.jpg

Marli Huijbers

marli@logopediejill.nl

06 - 8331 4702

kelly.jpg

Kelly van den Broek

kelly@logopediejill.nl

06 - 8343 6369

Fleur_logopedie Jill.jpg

Fleur Verbeek

fleur@logopediejill.nl

06 - 5730 2867

Sanne_logopedie Jill.jpg

Sanne van Oorschot

sanne@logopediejill.nl

06 - 4263 8723

Anke_logopedie Jill.jpg

Anke van Gorp

anke@logopediejill.nl

06 - 8331 1437

Demi_logopedie Jill.jpg

Demi Jacobs

demi@logopediejill.nl

06 - 1112 3870

Anne_logopedie Jill_edited.jpg

Anne Sleutjes

anne@logopediejill.nl

06 - 2980 2187

Veerle_logopedie Jill.jpg

Veerle Bijsterveld

Robin.jpg

Robin Weijns

robin@logopediejill.nl

06 - 8345 5099

Femke_logopedie Jill.jpg

Femke de Boer

Yara_logopedie Jill.jpg

Yara van Dueren

Den Hollander

yara@logopediejill.nl

06 - 5700 8069

Praktijklocatie Esch
Locatie Esch

Dorpsstraat 5a
5296 LT Esch

Locatie Haaren_edited.jpg
Locatie Haaren

Gildepad 8
5076 AN Haaren

praktijk-molenstraat-38b.jpeg
Locatie Helmond

Molenstraat 38b
5701 KG Helmond

Praktijklocatie Vinkel
Locatie Vinkel

Lindenlaan 28
5283 JA Vinkel

deltaweg_Helmond.jpeg
Locatie Helmond

Deltaweg 8
5709 AC Helmond

Praktijklocatie Vught
Locatie Vught

Lidwinastraat 57a
5262 EN Vught

Verder werken wij nog op een aantal scholen:
 

  • Speciaal Onderwijs Zuiderbos Helmond en Veldhoven

  • Basisschool Montis Gemonde

  • Basisschool de Touwladder in Sint Michielsgestel

  • Basisschool Heydonck locatie Paardenhei in Best

  • Basisschool de Goede Herder in Helmond

  • Basisschool het Rondeel in ‘s-Hertogenbosch

  • Mariaschool in Vinkel

  • Antionus Abtschool in Engelen

  • KNO Medisch Centrum Waardenburg

bottom of page